Menu

Par mums

Uzticams partneris aviācijas kravu pārvadājumos

SIA „AG Handling” sniedz aviācijas kravu apstrādes pakalpojumus Rīgas starptautiskās lidostas teritorijā jau kopš 2007. gada, kad uzņēmums izveidoja savu noliktavu jaunuzceltajā lidostas kravu terminālī.

 

Mēs nodrošinām kravu apstrādi un uzraudzību pilnīgi iekārtotā noliktavā, pamatojoties uz Starptautiskās gaisa transporta asociācijas standartlīgumu (IATA, SGHA CARGO).

Kravu sagatavošana

Pārpakošana, sapakošana, nostīpošana, svēršana

Jebkurš galamērķis

Gan uz ES, gan citām valstīm, gan no tām

Līdz gaisa kuģim

Kravu piegāde līdz pat gaisa kuģim

Droši un kvalitatīvi

Mums ir visi vajadzīgie sertifikāti

Zināšanas un pieredze

Mūsu darbinieki ir apmācīti veikt visas parasto kravu importa un eksporta operācijas, kā arī pasta sūtījumu apstrādi. Esam ieguvuši nepieciešamos sertifikātus, lai spētu apkalpot jebkura veida ienākošās un izejošās kravas, tostarp veikt neradioaktīvu un radioaktīvu bīstamu kravu sūtījumu pārbaudi.

 

Esam arī kompetenti veikt dzīvnieku pieņemšanas pārbaudi. Turklāt mūsu noliktavā ir dzīvnieku turēšanai piemērota telpa.

 

Mūsu speciālistiem ir ilggadīga sūtījumu apstrādes pieredze un atbilstošas zināšanas.

Mūsu komanda

Personāls ir izgājis dažādas apmācības un kursus, kas nepieciešami korektai, standartiem atbilstīgai kravu apstrādei un pārbaudei, ko apliecina sertifikāti.

 

Mūsu komandas speciālisti ļoti atbildīgi izturas pret saviem darba pienākumiem, precīzi ievēro katru procedūru, lai nodrošinātu gan kravas, gan gaisa kuģa drošību, ar kuru tā tiek transportēta.

 

Kompetences

  • Bīstamu kravu pārbaude un uzglabāšana
  • Dzīvnieku pieņemšanas pārbaude
  • Pasta sūtījumu pārbaude
  • Jebkura veida kravu uzglabāšana
  • Kravu sagatavošana
  • Dokumentu sagatavošana