Menu

Aviokravu apstrāde

Veicam visu veidu aviācijas jeb gaisa kravu apstrādi un uzglabāšanu. Pēc Jūsu pieprasījuma varam sagatavot kravu nosūtīšanai saskaņā ar IATA prasībām.

 

Mūsu gaisa kravu apstrādes diapazons un iespējas ir ļoti plašas. Veicam kravas pakošanu, pārpakošanu, nostīpošanu, pārsvēršanu, atvešanu, aizvešanu, sagatavojam dokumentāciju, varam uzlīmēt attiecīgās uzlīmes un sniegt citus pakalpojumus.

Pasta sūtījumu apstrāde

Nodrošinām importa un eksporta pasta sūtījumu apstrādi. Veicam pasta sūtījumu pārbaudi, lai pārliecinātos, ka ikviens sūtījums ir drošs un tajā netiek sūtītas aizliegtas vielas.

 

 

Speciālo kravu uzglabāšanas iespējas

Kopējā noliktava

Mūsu kopējā noliktava parasto kravu uzglabāšanai ir 745 m2 plaša. Tajā ir izveidotas plauktu sistēmas, kas atbilst prasībām darbam gan ar paletizētām, gan nepaletizētām kravām.

 

Seifi

Īpaši vērtīgu kravu uzglabāšanai (VAL/VUN) piedāvājam trīs aptuveni 30 m2 lielus seifus.

 

Termokravas

Kravas, kas ir jāuzglabā speciālā temperatūras režīmā, piedāvājam uzglabāt vēsumā mūsu četrās telpās ar kopējo platību 56 m2 . Kameru temperatūru pielāgojam specifiskām kravas uzglabāšanas prasībām(+2 – +8 C, -18 C, +15 – +25 C).

 

Telpa dzīvniekiem

Dzīvniekiem (AVI) ir atvēlēta 9 m2 liela telpa, kur veicam to apkalpošanu saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas Dzīvnieku pārvadāšanas noteikumiem (IATA Live Animals Regulations).

 

Bīstamas kravas

8 m2 lielā telpa ir piemērota DGR kravas sūtījumu uzglabāšanai saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas Bīstamu kravu pārvadāšanas noteikumiem un nošķiršanas prasībām (IATA Dangerous Goods Regulations).